ZAWADOWSKIEGO
Parking strzeżony
Witamy
Abonamenty miesięczne
Parkowanie na godziny
Parking lotniskowy Parkuj i Leć
Regulaminy
Kontakt
Regulamin parkingu
Regulamin e-płatności
Regulamin e-płatności
 

REGULAMIN ELEKTRONICZNYCH PŁATNOŚCI ZA USŁUGI PARKINGOWE
obowiązuje od 12 marca 2012 r.

I. Postanowienia ogólne.
 

 1. Zapłaty za zamówione towary i usługi można dokonać z użyciem jednego z poniższych sposobów płatności:

  a. gotówką u pracownika na terenie parkingu.

  b. przelewem bankowym za pomocą konta w swoim banku na wskazany przez MEN-GRUPA Sp. z o.o. numer konta.

  c. przelewem elektronicznym (ePrzelewem / przelewem bezpośrednim)
  ePrzelewy realizowane są w ten sposób, że Klient dokonujący zakupów usług w serwisie internetowym: www.parking-zawadowskiego.pl wybiera jako formę płatności jeden z powyższych sposobów płatności online i zostaje przekierowany do serwisu transakcyjnego banku. Po zalogowaniu się Klient otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Po zaakceptowaniu przelewu, Klient powraca do strony internetowej parkingu.

  d. kartą płatniczą.
  Klient dokonujący zakupów usług w serwisie internetowym: www.parking-zawadowskiego.pl wybiera jako formę płatności kartę płatniczą, następnie zostaje przekierowany na stronę płatności. Po zaakceptowaniu płatności, Klient powraca do strony internetowej parkingu.

 2. MEN-GRUPA Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do udostępnienia innych form płatności, niż wymienione w punkcie 1, na podstawie indywidualnych ustaleń z Użytkownikiem.
 3. W przypadku wybranych towarów i usług MEN-GRUPA Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych sposobów dostarczenia zamówień lub form dokonania zapłaty za zamówienie. 

II. Płatności online obsługuje firma eCard S.A.

Dostępne formy płatności: 

 • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro;
 • ePrzelewy: Płacę z inteligo (inteligo), mTransfer (mBank), MultiTransfer (MultiBank), Płać z Nordea (Nordea), Przelew24 (Bank Zachodni WBK), Przelew z BPH (Bank BPH), Płacę z iPKO (PKO BP), Pekao24Przelew (Bank Pekao), Płacę z City Handlowy (CitiBank Handlowy), PayWay Toyota Bank (Toyota Bank), MeritumBank Przelew (Meritum Bank), Płać z BOŚ (Bank Ochrony Środowiska), Płacę z Alior Bankiem (Alior Bank), Millennium - Płatności Internetowe (Bank Millennium), Płać z ING (ING Bank Śląski), Credit Agricole Bank Polska S.A., Eurobank płatność online (Euro Bank S.A.);
 • Przelewy półautomatyczne: Deutsche Bank Polska S.A., Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A., Raiffaisen Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Spółdzielczy we Wschowie, 

III. Zwroty i Reklamacje

 1. Kupujący ma prawo, bez podania przyczyny, odstąpić od umowy w ciągu 10 (dziesięciu) dni od daty podpisania umowy zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 nr 22 poz. 271 z późn. zm.).
 2. Kwota uiszczona za zakupiony towar lub usługę zostanie zwrócona Kupującemu w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu przez Sprzedawcę. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany bezpośrednio na kartę Klienta.
 3. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych licząc od daty otrzymania przez Sprzedawcę informacji o chęci skorzystania z prawa do reklamacji,


IV. Polityka bezpieczeństwa danych osobowych:

 1. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (oraz późniejsze zmiany) zapewniamy ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzenia działalności handlowej i realizacji Państwa zamówień w naszym serwisie.
 2. Sprzedawca zapewnia, iż dane osobowe Kupujących przetwarzane będą wyłącznie dla celów realizacji zamówienia oraz dla celów marketingowych Sprzedawcy.
 3. W przypadkach i na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami), Kupujący ma prawo żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem prawa albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane, a także ma prawo wniesienia pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania jego danych osobowych.
 4. Sprzedawca nie będzie przetwarzać ani udostępniać innym podmiotom danych o Kupujących i zakupach dokonanych przez Kupujących.

 
Witamy
Abonamenty miesięczne
Parkowanie na godziny
Parking lotniskowy Parkuj i Leć
Regulaminy
Kontakt